فارسی - پارسیان دانلود


محافظ كاسيت (قفل فايل و پوشه) نسخه 6.2

CasitGuard

مطمئنا برای شما هم بارها پیش آمده که خواسته اید بر روی فایل ها و پوشه های خود قفل و پسوردی را قرار داده و از آن ها در برابر دسترسی دیگران جلوگیری کرده و امنیت فایل های خود را برقرار سازید و برای این کار نیز نرم افزارهای فراوانی را امتحان کرده اید که نتایج دلخواه شما را نداشته اند. محافظ کاسیت علاوه بر امکانات فراوانی که داراست به زبان شیرین فارسی طراحی شده و در اختیار تمام ایرانیان و شما کاربر عزیز قرار داده است که شما با استفاده از آن می توانید از فایل ها و پوشه های خود در برابر دیگران محافظت نمایید. محافظ کاسیت  نرم افزاری است که برای قفل کردن فایلها و پوشه های شخصی شما به کار می رود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید علاوه بر پوشه ها، فایل های مورد نظر خود را نیز با امنیتی فوق العاده قفل گذاری کرده تا دیگران به هیچ وجه نتوانند به فایل ها و پوشه های شما دسترسی یابند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

محافظ كاسيت Casit Guard v6.0 (قفل فايل و پوشه) نسخه 6.0

CasitGuard

مطمئنا براي شما هم بارها پيش آمده كه خواسته ايد بر روي فايل ها و پوشه هاي خود قفل و پسوردي را قرار داده و از آن ها در برابر دسترسي ديگران جلوگيري كرده و امنيت فايل هاي خود را برقرار سازيد و براي اين كار نيز نرم افزارهاي فراواني را امتحان كرده ايد كه نتايج دلخواه شما را نداشته اند. محافظ كاسيت علاوه بر امكانات فراواني كه داراست به زبان شيرين فارسي طراحي شده و در اختيار تمام ايرانيان و شما كاربر عزيز قرار داده است که شما با استفاده از آن مي توانيد از فايل ها و پوشه هاي خود در برابر ديگران محافظت نماييد. محافظ كاسيت  نرم افزاري است كه براي قفل كردن فايلها و پوشه هاي شخصي شما به كار مي رود و اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا بتوانيد علاوه بر پوشه ها، فايل هاي مورد نظر خود را نيز با امنيتي فوق العاده قفل گذاري كرده تا ديگران به هيچ وجه نتوانند به فايل ها و پوشه هاي شما دسترسي يابند.
(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

نت یار (همیار اینترنت) نسخه 1.0

NetYar

امروزه گشت و گذار در اینترنت بخشی جدا نشدنی از زندگی ما را فرا گرفته و رفتن به سایت های مختلف مانند سایت‌های دانلود، علمی، بازی، سرگرمی، خبری و… جزیی از کارهای روزمره مان را تشکیل میدهد. اما گاهاً مشکلات و کمبودهایی هم در این موارد بر سر راه قرار میگیرند که امروزه به یکی از نگرانی‌های مهم کابران اینترنت تبدیل شده است. هم اکنون آزمایشگاه نرم افزاری پیشرو برای رفع این مشکل اقدام به طراحی نرم افزار بسیار کاربردی نت یار (همیار اینترنت) کرده است. مطمئناً برای شما هم پیش آمده که در سایت‌های زیادی ثبت نام کرده باشید و به علت نصب دوباره ویندوز، ویروسی شدن یا به هر دلیل آدرس و مشخصات بسیاری از سایت‌های مورد علاقه تان را فراموش کرده یا از دست داده باشید. با استفاده از نت یار میتوانید آدرس و مشخصات تمام سایت‌های مورد علاقه خود را ذخیره کرده و حتی بعد از نصب مجدد ویندوز و یا  ویروسی شدن کامپیوترتان هیچ نگرانی برای از دست دادن مشخصات سایت‌ها و اکانت‌های خود نداشته باشید. نت یار که توسط علی نصیری طراحی شده نرم افزاری بسیار کاربردی و با امکانات فوق العاده هست که مدیریت سایت های مورد علاقه و نیاز شما را آسان کرده و به راحتی میتوانید تمام مشخصات سایت مورد نظر خود را در نت یار ثبت و مدیریت کنید.
(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

قفل نرم افزاری شتاب ShetabSoftLock

ShetabSoftLock

نرم‌افزاری شتاب محصول شما را قفل‌گذاری، فشرده‌سازی و رمز‌نگاری می‌کند و به شما مجموعه‌ای حفاظت شده در قالب یک فایل اجرایی می‌دهد.قفل نرم‌افزاری شتاب از پیشگامان قفل‌های ثبتی در کشور است. فناوری‌های روز، امنیت، انعطاف‌پذیری و امکانات قفل‌های ثبتی موجب شده تا این قفل‌ها به سرعت جایگزین قفل‌های قدیمی عادی شوند. در این روش کاربر براحتی می‌تواند CD را کپی کند ولی فقط روی یک کامپیوتر (تعداد کامپیوتر قابل نصب توسط قفل‌گذار قابل تنظیم است) محصول را اجرا کند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

محافظ كاسيت قفل فايل و پوشه نسخه 5

Casit Guard

مطمئنا براي شما هم بارها پيش آمده كه خواسته ايد بر روي فايل ها و پوشه هاي خود قفل و پسوردي را قرار داده و از آن ها در برابر دسترسي ديگران جلوگيري كرده و امنيت فايل هاي خود را برقرار سازيد و براي اين كار نيز نرم افزارهاي فراواني را امتحان كرده ايد كه نتايج دلخواه شما را نداشته اند.اما اكنون باز هم آزمايشگاه نرم افزاری پيشرو سيستم بعد از شش ماه اقدام به انتشار نسخه جديد نرم افزار بسيار مفيد و كاربردي محافظ كاسيت كرده است كه علاوه بر امكانات فراواني كه داراست به زبان شيرين فارسي طراحي شده و در اختيار تمام ايرانيان و شما كاربر عزيز قرار داده است. شما با استفاده از آن مي توانيد از فايل ها و پوشه هاي خود در برابر ديگران محافظت نماييد.محافظ كاسيت كه توسط علي نصيري طراحي گرديده است نرم افزاري است كه براي قفل كردن فايلهاو پوشه هاي شخصي شما به كار مي رود و اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا بتوانيد علاوه بر پوشه ها، فايل هاي مورد نظر خود را نيز با امنيتي فوق العاده قفل گذاري كرده تا ديگران به هيچ وجهنتوانند به فايل ها و پوشه هاي شما دسترسي يابند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

نرم افزار اسپمر یاهو نسخه 3.0.1

با استفاده از این برنامه میتونید بهترین و مفیدترین تبلیغات رو در یاهو مسنجر داشته باشید. این برنامه جالب که برای اولین بار تهیه و تولید شده و نمونه خارجی نداشته و با سرعت فوق العاده میتوانید تبلیغات خود را از طریق یاهو با کمترین هزینه برای دیگران بفرستید .

دمو کامل این برنامه و توضیحات تکمیلی در ادامه مطالب

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

دانلود محافظ كاسيت (قفل فايل و پوشه) نسخه 4.5

مطمئنا براي شما هم بارها پيش آمده كه خواسته ايد بر روي فايل ها و پوشه هاي خود قفل و پسوردي را قرار داده و از آن ها در برابر دسترسي ديگران جلوگيري كرده و امنيت فايل هاي خود را برقرار سازيدو براي اين كار نيز نرم افزارهاي فراواني را امتحان كرده ايد كه نتايج دلخواه شما را نداشته اند.اما اكنون باز هم آزمايشگاه پيشرو سيستم بعد از حدود 1 سال و نيم اقدام به ارائه و انتشار نسخه جديدنرم افزار بسيار مفيد و كاربردي محافظ كاسيت كرده است كه علاوه بر امكانات فراواني كه داراست به زبان شيرين فارسي طراحي شده و در اختيار تمام ايرانيان و شما كاربر عزيز قرار داده است.شما با استفاده از آن مي توانيد از فايل ها و پوشه هاي خود در برابر ديگران محافظت نماييد. محافظ كاسيت كه توسط علي نصيري طراحي گرديده است نرم افزاري است كه براي قفل كردن فايل هاو پوشه هاي شخصي شما به كار مي رود و اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا بتوانيد علاوه بر پوشه ها، فايل هاي مورد نظر خود را نيز با امنيتي فوق العاده قفل گذاري كرده تا ديگران به هيچ وجه نتوانند به فايل ها و پوشه هاي شما دسترسي يابند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

آرشیو

برنامه های مورد نیاز

کانال رسمی پارسیان در تلگرام

تبلیغات متنی

آمار سایت

بازدید امروز : 1165
بازدید دیروز : 1530
بازدید این هفته : 1165
بازدید این ماه : 23399
کل بازدیدها : 2732646
تعداد مطالب : 1047
ورودی گوگل امروز : 3
افراد انلاین : 4 نفر

طرفداران ما

26 3 0

جستجوی پیشرفته گوگلپارسیان دانلود را در گوگل محبوب کنید