مسنجر - پارسیان دانلود


Trillian 5 Pro for Windows 5.5.0.17 دانلود مسنجر تریلیان

Trillian

Trillian 5 Pro for Windows 5.5.0.17 مسنجری همه کاره که شما با نصب آن دیگر احتیاج ندارید تا همه مسنجرها را با هم باز کنید.با مسنجر Trillian Pro همه اکانتهای مسنجر شما در این برنامه بصورت یکجا و در یک صفحه برای شما به نمایش در می آید. AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, IRC از جمله مسنجرهای پشتیبانی شده در Trillian Pro میباشد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

دانلود مسنجر محبوب وایبر Viber 4.1.0

 

VIBER

مسنجر وایبر  با رابط کاربری و ویژگی های متعدد ساخته شده است تا قابل استفاده بر روی هر نوع از پلت فرم سیستم عامل های مدرن و دستگاه ها قابل اجرا باشد تا همیشه در دسترس دوستانتان  باشید. Viber برای ویندوز در حال حاضر بیش از ۱۷۵ میلیون کاربردر سراسر جهان دارد که از این مسنجر محبوب استفاده می کنند ، و همه آنها از استفاده کردن از این برنامه لذت می برند، چرا که ویژگی های منحصر به فردی دارد . که از نمونه ان می توان به پروتکل های قوی برنامه و صدایی که با کیفیت بسیار بالا یعنی HD بین دوستانتان رد و بدل می شود.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

دانلود آخرین نسخه اسکایپ Skype 6.18.73.106

Skype

Skype 6.18.73.106 نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است  که برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات برخوردار می باشد.با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است. کیفیت بالا، رایگان بودن آن در سراسر دنیا و هزارن ویژگی دیگر آن را از رقبای خود جدا کرده است و تبدیل به یک برنامه کاربردی خوب و مفید کرده است به طوری که در جای جای این دنیا زندگی بدون آن مشکل است!!

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

دانلود اسکایپ Skype 6.10.0.104

Skype

Skype 6.10.0.104 نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است  که برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات برخوردار می باشد.با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است. کیفیت بالا، رایگان بودن آن در سراسر دنیا و هزارن ویژگی دیگر آن را از رقبای خود جدا کرده است و تبدیل به یک برنامه کاربردی خوب و مفید کرده است به طوری که در جای جای این دنیا زندگی بدون آن مشکل است!!

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مسنجر محبوب اسکایپ Skype 6.3.0.107 Final

Skype

Skype 6.3.0.107 Final نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است  که برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات برخوردار می باشد.با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است. کیفیت بالا، رایگان بودن آن در سراسر دنیا و هزارن ویژگی دیگر آن را از رقبای خود جدا کرده است و تبدیل به یک برنامه کاربردی خوب و مفید کرده است به طوری که در جای جای این دنیا زندگی بدون آن مشکل است!!

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مسنجر پرقدرت ICQ 8.0 Build 5880 + نسخه پرتابل

ICQنرم افزار ارتباطی و مسنجر کامل  و حرفه ای همه کار می باشد. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا با یک نرم افزار به چندین اکانت خود در سرویس های مختلف متصل شوید و همزمان از آنها استفاده نمایید. این نرم افزار قابلیت اتصال سریع و امن را برای شما فراهم می آورد.این نرم افزار مسنجر های گوگل ، فیس بوک ، یاهو و…. پشتیبانی می کند و قابلیت لاگین بسیار ساده به همه موارد به صورت همزمان را دارا می باشد.این نرم افزار قابلیت ارسال پیام های صوتی و تصویری و متنی را دارا بوده و ابزارهای پیش فرض سایر مسنجر های شناخته شده را دارا می باشد.شما می توانید در این مسنجر لیست مخاطبان خود را افزایش داده و گروههای کاربری برای آنها ایجاد کنید.در این نرم افزار شما می توانید برای خود پروفایل ایجاد کنید و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مسنجر محبوب Skype 6.0.0.126 Final

| نسخه اندروید اضافه شد |

Skype 6.0.0.126 Final نام يكي از معروفترين و قدرتمندترين نرم افزار هاي رايگان حمايت کننده از پروتكل VOIP است  كه براي شما امکان برقراری ارتباط صوتی رايگان با ديگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم ميسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات برخوردار می باشد.با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است. كيفيت بالا، رايگان بودن آن در سراسر دنيا و هزارن ويژگي ديگر آن را از رقباي خود جدا كرده است و تبديل به يك برنامه كاربردي خوب و مفيد كرده است به طوري كه در جاي جاي اين دنيا زندگي بدون آن مشكل است!!

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مسنجر قدرتمند MIRC v7.27

یکی دیگر از مسنجر های معرف که پس از یاهو مسنجر به محبوبیت خاصی در بین کاربران اینترنت رسیده است و هزارن نفر روزانه از این نرم افزار قدرتمند برای تبادل اطلاعات خود استفاده می کنند.نرم افزار محبوب IRC که مخفف کلمه Internet Relay Chat میباشد از سرعت بسیار بالایی در ارسال پیام ها برخودار میباشد. شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار قدرتمند وارد چت رومهای گروهی شده و یا اینکه به صورت خصوصی بایکدیگر چت کنید و همچنین در این محیط به انتقال فایلهای حجیم با سرعت بسیار بالا بپردازید. سرورهای قدرتمند mIRC با رمز گذاری بر روی اطلاعات شما محیط امنی برای بحث و انتقال اطلاعات شما بوجود می آورد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مسنجر محبوب Nimbuzz 2.3.1 برای pc و mac و android

Nimbuzz یکی از معروفترین مسنجر های موبایل های جاوا و سیمبین می باشد که دارای ویژگی های بسیاری می باشد.جدیداً نسخه مخصوص کامپیوتر و مکینتاش و اندروید نیز منتشر شده است و پارسیان دانلود آنرا جهت دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده است.Nimbuzz از مسنجر های Windows Live Messenger (MSN), Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook, MySpace, Gadu-Gadu, Hyves به طور کامل پشتیبانی می کند و می توانید به همه ی آنها به صورت همزمان متصل شوید.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود

مدیریت وبکم با WebcamMax 7.6.5.8

امروزه در اکثر مکان هایی که کامپیوتر در آن قرار دارند دوربین های کوچک اینترنتی (WebCam) نیز یافت می شود. از این دوربین ها استفاده های مختلفی میشود. می توان از آنها برای ضبط تصاویر ، کنفرانس های اینترنتی ، گفتگوهای اینترنتی (Chat) و … استفاده نمود. WebcamMax نام نرم افزاری است که به شما کمک میکند تا بتوانید فایلهای ویدیویی را بعنوان یک وبکم در زمان Chat نمایش دهید. مسنجرها لزوما باید حتما سیستم سخت افزاری وبکم را داشته باشند تا بتوانند آن را به صورت آنلاین به نمایش درآورند اما می توان با چنین نرم افزارهای ویدئوهای ضبط شده از قبل را به عنوان تصاویر وبکم به صورت آنلاین بین دوستان به اشتراک گذاشت و به نمایش در آورد. اکثر نرم افزارهایی که قابلیت برقراری ارتباط به وب کم ها را دارند تا حدودی هم امکان مدیریت آن را فراهم می کنند اما برای نمونه این نرم افزار ابزاریست که در کنار مدیریت افکت های بسیار زیبایی را هم در کنار تصاویر وب کم قرار می دهد که به جذابیت کار کمک زیادی می کند. قراردادن افکت های مختلف در کنار تصاویر خروجی از وب کم یکی دیگر از خصوصیات این نرم افزار میباشد. این نرم افزار قابلیت عکس برداری را دارا میباشد و دارای محیط کاملا کاربری بسیار زیبا و در عین حال بسیار کارا می باشد. این نرم افزار سازگاری کامل با Yahoo, MSN, CamFrog, PalTalk, ICQ, Skype, YouTube دارد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب و دانلود
12

آرشیو

برنامه های مورد نیاز

کانال رسمی پارسیان در تلگرام

تبلیغات متنی

آمار سایت

بازدید امروز : 1164
بازدید دیروز : 1530
بازدید این هفته : 1164
بازدید این ماه : 23398
کل بازدیدها : 2732645
تعداد مطالب : 1047
ورودی گوگل امروز : 3
افراد انلاین : 3 نفر

طرفداران ما

26 3 0

جستجوی پیشرفته گوگلپارسیان دانلود را در گوگل محبوب کنید