ذخیره نقشه های گوگل مپ Allallsoft Google Satellite Maps Downloader 6.9862

کمپاني GOOGLE را همه مي شناسند. بزرگترين موتور جستجوي جهان که در ميان تمامي کاربران اينترنت داراي محبوبيت مي باشد. اين کمپاني بزرگ از بخش هاي متعددي تشکيل شده است و ابزار و نرم افزارهايي را به کاربران عرضه مي کند که در نوع خود بي نظير و کاملا جديد مي باشند. همچنين وب سايت اين کمپاني نيز خود داراي امکانات مختلف و گوناگون مي باشد. از اين دسته امکانات و نرم افزارها مي توان به GOOGLEMAPS که ابزاري براي مشاهده نقشه جهان با ويژگي هاي متعدد مي باشد ، GOOGLE TRANSLATOR که ابزاري براي ترجمه وب سايت ها به زبان هاي مورد نظر است ، GOOGLE EARTH که يکي از معروف ترين برنامه هاي اين شرکت مي باشد و به وسيله آن مي توان تمامي نقاط کره زمين را به وسيله عکس هاي ماهواره اي مشاهده نمود وبسياري ديگر از برنامه هايي که اين شرکت براي کاربران خود به صورت منحصر به فرد قرار داده است. در ميان اين ابزار به GOOGLEMAPS اشاره کرديم. اين ابزار از آدرس HTTP://MAPS.GOOGLE.COM براي تمامي کاربران در دسترس مي باشد. به وسيله اين برنامه شرکت گوگل کاربران مي توانند نقشه کاملي از کره زمين ، کشورها و شهرهاي مورد نظر خود را داشته باشند و به صورت ONLINE و تمرکز بر نقطه مورد نظر خود در اين ابزار اطالاعات لازم خود را کسب کنند. همچنين در قسمت ديگري از اين برنامه کاربران اين اختيار را دارند تا از حالت نقشه خارج شده و منطقه مورد نظر را به صورت واقعي و با کمک عکس هاي ماهواره اي مشاهده نمايند که اين ويژگي در قسمتي به نام SATELLITE قرار داده شده است.


ديگر ويژگي اين نرم افزار ترکيب دو قسمت MAP و SATELLITE با يکديگر است ، بدين صورت که مي توان مسير ها و اسم شهرهايي را که بر روي نقشه قرار دارند بر روي عکس هاي ماهواره اي منطبق نمود. اين برنامه ابزاريست تحت وب ، يعني کاربران مي بايست براي استفاده از امکانات اين برنامه به صورت ONLINE و در اينترنت نياز هاي خود را برطرف سازند. همين موضوع براي بسياري از کاربران ايجاد مشکل مي کند به خصوص در کشور ما که بيشتر کاربران از خطوط خانگي و کم سرعت براي استفاده از اينترنت بهره مي برند . شايد اين فکر به ذهن شما خطور کند که بعد از يک بار بارگذاري مسير نقشه و عکس ماهواره اي دلخواه اقدام به ذخيره سازي آن نماييد تا در آينده نيز بتوانيد از آن استفاده کنيد، اما اين امر امکان پذير نيست زيرا قابليت ذخيره سازي عکس ها در اين برنامه وجود ندارد و همه چيز به صورت ONLINE در اختيار کاربر قرار مي گيرد. براي رفع اين مشکل نرم افزاري را به شما معرفي مي کنيم که به وسيله آن به راحتي مي توانيد عکس بارگذاري شده مورد نظر خود را ذخيره سازي نماييد.
GOOGLE MAPS IMAGES DOWNLOADER نام نرم افزار کوچکي مي باشد که وظيفه ذخيره سازي عکس هاي GOOGLEMAPS را بر عهده مي گيرد و کاربران به کمک آن مي توانند عکس مورد نظر خود را در کمترين زمان دريافت کنند. با کمک اين نرم افزار پس از ذخيره سازي عکس ها شما مي توانيد بدون نياز به اينترنت و با ابزار موجود در نرم افزار عکس ها را مشاهده نماييد و ديگر لازم نيست تا براي هر بار مشاهده تصاوير به اينترنت متصل شويد.

درباره نویسنده

نمایش مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code