دانلود قویترین مرورگر جهان Firefox 14.0.1

این نسخه دارای امکانات امنیت جدید برای کاربران می باشد و آنها می توانند با استفاده از قابلیت های جدید این نسخه کنترل بیشتری روی مرور اینترنت داشته باشند. کانال جدید این نسخه می تواند هویت سایت ها را شناسایی کند تا امنیت بهتری را برای کاربر فراهم کرده و هویت وبسایت را در بار URL وبسایت نمایش دهد.
برای سایت هایی که از رمزگذاری SSL استفاده نمی کنند، یک آیکون حباب مانند در کنار دامنه سایت نمایش داده می شود، زمانی که رمزگذاری SSL فعال شود، کنار آن قفلی نشان داده شده و HTTPS را در کنار آدرس مشاهده خواهید کرد. سایت هایی که که دارای گواهی EV می باشند نیز یک قفل سبز رنگ خواند داشت و همچنین نام صاحب سایت نیز نمایش داده خواهد شد. و در نهایت آنهیی که محتوای آنها ترکیبی از رمزگذاری شده و بدون رمز می باشد، یک  آیکون هشدار به شکل 3 گوشه مشاهده خواهید کر.
همانطور که انتظار می رفت در این نسخه ، تمامی جستجوهای گوکل به صروت یک فرم رمزگذاری شده با استفاده از پروتوکل HTTPS به گوگل فرستاده می شوند. این یعنی تمامی ترافیک بین وبسایت و مرورگر با استفاده از SSL ایمن خواهند بود.
قابلیت جدید دیگری که برای برنامه نویسان مفید است، یک API جدید برای جلوگیری از نمایش نشان نمایشگر در حالت های بدون کار یا مشغول کار می باشد.
از قابلیت های دیگر آن می تواند وجود لیسانس MPL 2.0 می باشد که در نسخه فایرفاکس 13 نیز وجود داشت.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
سرعت خارق العاده در بارگذاری صفحات وب
امکان پاک کردن آسان اطلاعات شخصی
امکان کشیدن و رها کردن متن به باکس جستجو
پشتیبانی از از SVG , CSS2 , CSS3 و  JavaScript
استفاده از پلاگین ها مختلف
سازگاری با تمامی آنتی ویروس ها و دانلود منیجر ها
و…

درباره نویسنده

نمایش مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code